Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Найкращі плагіни на WordPress для бізнесу в 2022 році

Шукаєте найкращі плагіни WordPress, щоб вивести свій бізнес на новий рівень у 2020 році?

Ви можете вибрати більш ніж 57000+ плагінів WordPress. Тому новим користувачам стає дуже складно знайти відповідний плагін для свого сайту.

Читачі часто запитують нас про найкращі пропозиції плагінів WordPress для SEO, соціальних мереж, резервного копіювання, швидкості і т.д.

Оскільки ми є найбільшим розробником сайтів на WordPress та сайтів на Laravel, наші експерти щорічно тестують понад тисячу найкращих платних та безкоштовних плагінів WordPress Тому ми можемо спростити для наших клієнтів пошук кращих рішень.

Правильний набір плагінів та інструментів WordPress може допомогти вам у розвитку вашого онлайн-бізнесу. У цій статті ми поділилися нашим експертним вибором обов’язкових плагінів WordPress для бізнес-сайтів у 2020 році.

Yoast SEO

yoast seo

SEO допомагає залучити на ваш сайт більше відвідувачів із пошукових систем. Хоча WordPress спочатку оптимізовано для SEO, ви можете зробити набагато більше, щоб збільшити відвідуваність свого сайту, використовуючи найкращі методи SEO.

Yoast SEO – один з найпопулярніших плагінів WordPress всіх часів. З усіх плагінів WordPress для SEO, Yoast пропонує найбільш повне рішення з усіма функціями та інструментами, необхідними для покращення SEO результатів.

Він допомагає вам додавати метатеги, створювати карти сайту, підключати ваш сайт до Google Search Console, оптимізувати його для соціальних мереж і т.д.

Yoast поставляється з потужною функцією перенаправлення, яка дозволяє легко створювати 301 редирект, що надзвичайно корисно.

Альтернатива: All in One SEO Pack – чудова альтернатива Yoast SEO.

WooCommerce

woo commerce

WooCommerce – найпопулярніший плагін електронної комерції для WordPress, який використовують понад 4 мільйони веб-сайтів.

Він поставляється з усіма потужними функціями, необхідними створення інтернет-магазину.

За останні кілька років WooCommerce зарекомендував себе як домінуючий плагін електронної комерції для WordPress. Тепер існує навіть екосистема WooCommerce з виділеним хостингом WooCommerce, доступними темами WooCommerce та плагінами WooCommerce.

Альтернатива: BigCommerce – це повністю розміщена платформа електронної комерції для WordPress. Він пропонує високу масштабованість та низькі витрати на обслуговування для серйозних власників магазинів.

SEMRush

sem rush

SEMRush – це універсальний набір маркетингових інструментів для професіоналів цифрового маркетингу та власників бізнесу. Він поставляється з потужними інструментами, які допоможуть вам покращити SEO, стратегію платного трафіку, соціальні мережі, контент та PR.

Це також допомагає вам зібрати інформацію про ваших конкурентів, щоб ви могли випередити їх та домінувати у своїй галузі.

Він допомагає вам проводити дослідження ключових слів, аудит зворотних посилань, відстежувати згадки бренда, шпигунити за конкурентами, знаходити найбільш ефективні публікації та сторінки в соціальних мережах, аналізувати рекламну стратегію та багато іншого.

Цих коротких абзаців недостатньо, щоб описати справжню міць SEMRush. Це незамінний інструмент у нашому списку для серйозних власників бізнесу.

WP Rocket

wp rocket

WP Rocket – найкращий плагін для кешування WordPress на ринку. Він дозволяє миттєво підвищити швидкість та продуктивність вашого сайту WordPress без будь-яких технічних навичок.

Він автоматично включає рекомендовані параметри кешування WordPress, такі як стиснення gzip, кеш сторінки та попереднє завантаження кеша. Ви також можете увімкнути додаткові функції, такі як відкладене завантаження зображень, підтримка CDN, попередня вибірка DNS, мініфікація та багато іншого, щоб ще більше скоротити час завантаження сторінки.

Найголовніше, WP Rocket не чекає, доки хтось запросить сторінку, щоб зберегти її у кеші. Він автоматично сканує та створює кеш вашого веб-сайту, що призводить до миттєвого збільшення продуктивності.

WP Rocket пропонує Imagify, безкоштовну службу оптимізації зображень, яка допоможе вам ще більше прискорити роботу вашого сайту.

Це, безумовно, найпростіший і зручний для початківців кешування. Єдиний недолік у тому, що він платний.

Альтернатива: WP Super Cache безкоштовний, але не такий потужний та простий.

WPForms

wp forms

Кожному веб-сайту потрібна контактна форма, тому що вона дозволяє відвідувачам легко зв’язатися з вами. WPForms – це найзручніший плагін для контактної форми для WordPress сайту візитки, ціна плагіна значно не вплине на загальний бюджет розробки сайту.

Цей конструктор онлайн-форм з можливістю перетягування дозволяє легко створювати контактні форми, форми підписки електронною поштою, форми онлайн-замовлення, форми оплати, опитування та практично всі інші типи онлайн-форм лише за кілька кліків.

WPForms інтегрується з усіма популярними маркетинговими та платіжними платформами, тому ви можете створювати ефективні форми менш ніж за 5 хвилин.

Він навіть поставляється з опціями, які допоможуть вам створити форму реєстрації користувача WordPress і сторінку входу.

Для тих, хто шукає просте рішення, доступна безкоштовна версія WPForms Lite.

Якщо ви серйозно хочете розвивати свій бізнес, ми рекомендуємо придбати версію Pro, тому що вона включає всі потужні функції, необхідні для збільшення ваших зусиль із залучення потенційних клієнтів.

Альтернатива: Formidable Forms – чудова альтернатива для створення просунутих форм WordPress, орієнтованих на рішення.