Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

ефективне

SEO на етапі
розробки сайту

SEO-оптимізація на етапі розробки сайту є ефективним способом розвитку ресурсу з моменту його запуску. Він дозволить скоротити кількість помилок, запобігти падінню позицій у пошуковій видачі, запропонувати клієнтам якісний інтернет-продукт.

Етапи SEO під
час розробки сайту

Підготовка та аналітика

Перед початком роботи фахівці збирають всю необхідну інформацію, без якої неможливо запустити процес. Від замовника потрібні дані з тематики, орієнтовний або бажаний план розвитку (наприклад, чи буде сайт розширюватися з часом), основна ідея та очікуваний результат. Зібравши всю необхідну інформацію, фахівці приступають до роботи. План створення та оптимізації розробляється для кожного ресурсу індивідуально. Наші співробітники роблять макет сайту, обговорюють із замовником терміни виконання. Крім того, фахівці аналізують:

 • ефективність SEO-оптимізації в конкретній ніші (у деяких випадках найкращим рішенням стане налаштування контекстної реклами або застосування інших методів розвитку);
 • технічні особливості ресурсу, необхідні для успішного просування. Майже в 100% випадків набагато простіше і дешевше "передбачити" можливість розширення сайту, ніж у майбутньому виправляти недоліки або "підганяти" його під потрібні стандарти;
 • ретельний аналіз стратегій конкурентів, визначення рівня оптимізації конкуруючих сайтів;
 • визначення типу майбутнього контенту на сайті, планування закупівлі посилань.

У процесі підготовки фахівці ретельно оцінюють ефективність SEO-оптимізації сайту на етапі розробки, розраховують приблизну вартість усіх видів робіт, прогнозують подальший розвиток проекту.

Технічна оптимізація сайту

Один із найважливіших етапів при просуванні. Потрібна SEO-оптимізація сайту та його внутрішніх технічних процесів, щоб підготувати максимально докладне завдання для програмістів і заздалегідь розрахувати можливі зміни. Які моменти враховуються на цьому етапі? Наведемо основні:

 • зручність сайту. Сайт має бути зручним не лише для пошукових роботів, а й для людей. SEO-оптимізація сайту передбачає грамотну внутрішню перелінковку, виділяють основні та другорядні сторінки, продумують навігацію сайту. Чим простіше сайт для користувача, тим більша ймовірність того, що він оформить замовлення на товар чи послугу. Крім того, правильно побудовані з технічного погляду ресурси швидше скануються пошуковими роботами;
 • індексація. SEO-фахівець формує карту сайту, налаштовує robots.txt, своєчасно виводить у пошук технічні доопрацьовані сторінки, приховуючи ті, які ще потрібно вдосконалювати;
 • пошук дублів. Однакові сторінки на сайті – справжня проблема для його власників. Пошукові роботи швидко виявляють цей недолік, знижуючи рейтинг ресурсу в пошуковій видачі. Крім того, фахівець ретельно аналізує контент. Він не повинен дублювати вміст на сторінках інших сайтів та бути корисним для користувачів;
 • підбір адреси, що легко читається. Вони повинні бути незабутніми для користувачів і зрозумілими для пошукових роботів.

Крім того, паралельно з роботою над основним сайтом іде оптимізація версій для планшетів та мобільних пристроїв. Як показує статистика, користувачі все частіше роблять замовлення зі смартфонів, а не з ПК чи ноутбуків (особливо це стосується дрібних товарів, які використовуються у побуті). Також потрібно перевірити швидкість завантаження. Сайти, які швидко завантажуються на всіх видах пристроїв та мають максимально зручний дизайн, користуються більшою популярністю у користувачів та пошукових роботів.

Робота над контентом

SEO-оптимізація на етапі розробки включає не лише розміщення товарів та опис послуг. Це довга та кропітка робота. SEO-фахівці прописують Title та Description, заповнюють Alt зображень на сайті, завантажують відеоматеріали тощо. Важливе значення має робота над текстовим контентом. Фахівці формують семантичне ядро, складають докладне технічне завдання для копірайтера. Тексти мають бути структуровані, поділені на підзаголовки та абзаци. Якісний контент приваблює не лише потенційних клієнтів, а й пошукових роботів.

Підключення систем аналітики

Це необхідно для отримання даних про відвідуваність сайту, визначення інтересу користувачів, частоти показів тощо. Системи аналітики дозволяють грамотно коригувати стратегію подальшого просування, своєчасно усувати можливі помилки у технічній частині сайту тощо. Не рекомендуємо відкладати підключення на невизначене майбутнє. Важливо, щоб облікові записи в Google Analytics, Google Search Console працювали з моменту запуску проекту.

Підготовка плану закупівлі посилань

Цей етап передбачається не для всіх сайтів. Його необхідність обговорюється із замовником на етапі планування. Закупівля форумних і статейних посилань необхідна підвищення ефективності SEO-оптимізації ресурсу. Нарощувати масу посилань треба обережно – її занадто велика кількість може викликати незадоволення пошукових систем і призвести до накладення санкцій. Наші SEO-фахівці нарощують посилальну масу поступово та органічно.

Просування сайту з моменту його створення – підбір ефективної стратегії розвитку в GTS

Комплексна робота над сайтом – основний напрямок нашої агенції. Ми розробляємо та впроваджуємо у життя унікальні рішення, які допоможуть отримати прибуток, підвищити впізнаванність бренду та створити справді якісний інтернет-ресурс. Чому варто звернутися саме до нас? Ми:

 • справді любимо свою справу. Наші спеціалісти постійно проходять курси підвищення кваліфікації, актуалізують свої знання, щоб ваші сайти були ефективними, подобалися користувачам та пошуковим роботам;
 • оперативне виконання проектів. Ми розуміємо, як дорого обходиться для бізнесу кожен день та година відсутності реклами та просування. З цієї причини ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше запустити ваш ресурс. Ми цінуємо ваш час та суворо дотримуємося прописаних у договорі термінів виконання замовлення;
 • відповідальний підхід. Наше головне завдання – якісний сайт та задоволений нашою роботою клієнт.

Зателефонуйте нам, щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги, отримати розрахунок вартості та поставити запитання.

заповни форму

Ми пишаємося досягненнями наших клієнтів. З радістю допоможемо і вам!

  SEO на етапі розробки сайту

  Сучасний і добре продуманий сайт буде не просто плюсом для вашої компанії, а й сприятиме впізнаванню ваших продуктів чи послуг на ринку.

  01
  Аналіз конкурентів
  Розробка структури сайту
  02
  03
  Рекомендації по дизайну сторінок
  Рекомендаціх по технічній частині
  04
  5
  Формування мета тегів сторінок
  Внутрішня оптимизація сайту
  6
  7
  Звіт по роботам
  наші роботи
  корпоративний сайт каталог
  PNB
  виробник високоякісної продукції для nail beauty індустрії
  Всі кейси
  інтернет магазин
  ChuhChuh
  Інтернет магазин дитячих товарів
  Всі кейси
  корпоративний сайт-каталог
  PapirZahid
  машинобудівна компанія «Папір-Захід»
  Всі кейси
  сайт візитка
  Zinkevich
  стоматолог-ортодонт Геннадій Зінкевич
  Всі кейси
  Корпоративний сайт
  Penoboard
  провідний виробник екструдованого пінополістиролу
  Всі кейси
  інтернет магазин
  ManyBags
  український виробник сумок та аксесуарів з натуральної шкіри
  Всі кейси
  сайт послуг
  Shumer
  всі види охоронних послуг та забезпечення комплексної безпеки
  Всі кейси
  0 / 0
  FAQ

  А ви працюєте за договором?

  Так, ми працюємо лише за договором. У документації фіксуються вартість та терміни розробки, а у додатках до договору структура робіт та всі ваші побажання.

  Чому SEO-оптимізація на етапі створення сайту – це вигідно?

  Ви оптимізує ресурс ще до його запуску. SEO-оптимізація на етапі розробки – це чудова "профілактика" технічних помилок. Простими словами, згодом вам не доведеться переробляти ресурс, він спочатку буде побудований правильно, з необхідною структурою і т.д. Такі сайти простіше просувати, а надалі вони не вимагатимуть складного технічного доопрацювання.

  Як розрахувати вартість оптимізації?

  Зверніться до нашого менеджера. Спеціаліст розрахує вартість послуг з урахуванням специфіки сайту, необхідного набору завдань тощо.

  заповни форму

  Ми пишаємося досягненнями наших клієнтів. З радістю допоможемо і вам!