Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Як швидко новий сайт проіндексується у Google?

По-перше, погані новини. Неможливо дати вам точний термін, через який новий веб-сайт з’явиться в Google.

Ваш сайт на laravel може бути проіндексований Google протягом кількох днів… тижнів… або довше.

Це тому, що ми з вами не контролюємо Google. Їхній алгоритм індексує ваш сайт, коли вирішує проіндексувати ваш сайт. Хотілося б отримати певнішу відповідь, але така реальність ситуації.

Будь-хто, хто стверджує протилежне, не є правдивим.

А тепер добрі новини.

Незважаючи на те, що ви не можете змусити Google негайно оцінити ваш новий сайт, є речі, які ви можете (і маєте) зробити, щоб звести час очікування до мінімуму. Вони тут …

Robots.txt. Переконайтеся, що файл robots.txt випадково не блокує пошуковим роботам і роботам контент, який ви хочете проіндексувати Google. Людина або компанія, що створили ваш веб-сайт, повинні знати, як перевірити файл robots.txt, щоб переконатися, що він правильно налаштований.

Панель управління інтернет магазин на WordPress. Якщо ваш веб-сайт побудований на платформі WordPress, на вашій панелі управління WordPress є параметр, який говорить «перешкоджати пошуковим системам індексувати цей сайт». Зазвичай цей параметр включається, коли новий сайт знаходиться на стадії розробки, і ви не хочете, щоб сканери пошукових систем намагалися проіндексувати ваш сайт. Але після запуску вашого сайту ви повинні не забути вимкнути це налаштування.

Консоль пошуку Google. Підключіть свій сайт до Google Search Console (раніше Google Webmaster Tools). Це безкоштовна послуга Google, яка аналізує ваш сайт і повідомляє вас про будь-які помилки. Консоль пошуку Google дозволяє відправляти карту сайту та/або URL-адреси окремих сторінок безпосередньо до Google для розгляду для індексації в їхній базі даних.

Гугл Аналітика. Не забудьте інтегрувати Google Analytics зі своїм сайтом. Як і Google Search Console, це безкоштовний сервіс, але він орієнтований на реєстрацію та аналіз трафіку на ваш сайт. Підключення вашого сайту до Google Analytics – ще один спосіб “пінгувати” екосистему Google, щоб повідомити їх про ваше існування.

Внутрішнє SEO. Щоб ваші сторінки відображалися в Google, вони повинні бути правильно відформатовані та зручні для пошукових систем. Розповісти вам все, що потрібно знати про SEO на сторінці, виходить за рамки цієї статті, але хороший контрольний список для SEO на сторінці, з якого можна почати. Можливо, найважливішою частиною внутрішнього SEO є метатеги, зокрема тег заголовка та тег опису. Хоча немає жодних гарантій, якщо ви правильно налаштуєте свої метатеги, Google часто використовуватиме інформацію про ваш метатег дослівно, що означає, що ви зможете змінити те, як ваші результати пошуку будуть відображатися в Google.

Місцеве SEO. Не забудьте створити безкоштовний запис у Google Мій бізнес. Якщо вам потрібна допомога, напишіть нам. Google Мій бізнес – один з найшвидших і найпростіших способів привернути увагу до вашого місцевого ринку. Навіть якщо вашому сайту потрібно кілька тижнів, щоб з’явитися у звичайних результатах пошуку Google (сторінки результатів пошукової системи), ви принаймні можете зайняти деяку частину видачі на першій сторінці Google за допомогою свого списку Google Мій бізнес.

Зворотні посилання. Ще один спосіб привернути увагу Google – зробити так, щоб якнайбільше інших сайтів посилалися на ваш сайт. Чим більше тим краще. Вам не потрібно вдаватися до будь-якої тактики спаму та чорної SEO, щоб отримати зворотні посилання. Все, що вам потрібно, це трохи часу. Почніть із очевидного. Зайдіть у всі свої соціальні мережі, такі як Facebook, LinkedIn та Twitter, та переконайтеся, що всі вони посилаються на ваш сайт. Потім почніть оновлювати свої профілі в таких місцях, як «Жовті сторінки», Manta, Yelp або у місцевій торговій палаті. Є маса можливостей для простих зворотних посилань, якщо ви просто засукаєте рукави і трохи покопаєтесь.

Контент. Публікація якісного та корисного контенту на вашому веб-сайті допомагає вашій пошуковій системі бути помітною двома способами. По-перше, він надає сканерам пошукових систем Google необроблені дані для використання та індексації в їхній базі даних. Один добре написаний зміст може призвести до появи на першій сторінці Google за багатьма пошуковими запитами. По-друге, якісний контент може призвести до зворотного посилання на ваш сайт від інших власників веб-сайтів або блогерів. Пам’ятайте, що зворотні посилання – один з основних способів підрахунку окулярів Google, щоб визначити, чи є контент веб-сайту цінним і чи заслуговує на листинг на першій сторінці.

Якщо ви реалізуєте цей контрольний список, ймовірність того, що ви потрапите до Google раніше, ніж пізніше, значно зросте порівняно з просто сидінням та бездіяльністю.

Індексування та відображення в результатах пошуку

Хоча вони звучать однаково, отримання вашого інтернет магазин на опенкарт в індексі Google та його відображення у списках пошуку – це насправді дві різні речі.

Індексування означає лише те, що сторінка вашого веб-сайту потрапила до бази даних Google, що є добрим першим кроком. Ви можете перевірити, які сторінки y сайту індексується шляхом пошуку в Google за запитом site: yourdomain.com.

Однак те, що Google проіндексував ваш веб-сайт, не означає, що ви потрапите до списків результатів пошуку на першій сторінці за бажаним запитом. Усі хочуть бути вказані на першій сторінці Google за певним пошуковим запитом, але не всі одержують. Є багато факторів, які визначають, що Google відображає на сторінці 1, не кажучи вже про те, що на сторінці 1 є обмежена кількість місць.

Ось короткий огляд того, як ваш новий сайт з’явиться в Google

Потрібна дія. Недостатньо просто запустити свій новий сайт. Як зазначено вище, ваш інтернет магазин на laravel має бути правильно налаштований, і Google повинен мати до нього доступ. Крім того, ми також пояснили, що ви можете вжити превентивних заходів, щоб підвищити ймовірність потрапляння в результати пошуку Google у найкоротші терміни.

Потерпи. Це не миттєвий процес і ви не можете змусити Google прискорити процес. Остерігайтеся «експертів», які беруть цілий стан за «інсайдерські секрети» за те, що потрапили до Google. Якщо ви будете систематично застосовувати перевірені часом та передові методи, зрештою ви потрапите до Google.

Створіть кампанію бренду. Поки ви чекаєте, поки Google виявить ваш сайт і вийде у верхню частину їх результатів пошуку, подумайте про те, щоб запустити кампанію бренду, щоб ви були нагорі сторінки, коли хтось Google назве ваше ім’я або ім’я вашого бізнесу. Це недорога, досить проста в установці програма, завдяки якій ви миттєво отримуєте доступ до інформації в Google.

Сподіваюся, це трохи прояснює ситуацію, коли справа доходить до появи вашого нового сайту в Google.