Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Скільки коштує створення веб-сайту?

Все зводиться до того, скільки роботи потрібно. Зокрема, два фактори, що визначають скільки коштує створення сайту та обсяг роботи: «розмір» та «складність» вашого сайту. Це означає красивий професійний 10-сторінковий інформаційний веб-сайт зі стандартним налаштуванням буде коштувати менше, ніж дуже налаштований 50-сторінковий сайт або інтернет магазин на laravel з усією навароченістю. У реальних доларах вартість створення веб-сайту може бути меншою за 1000 доларів або більше 10 000 доларів. Це великий ціновий діапазон. Отже, розберемося.

ВАРІАНТ 1. Найняти професіонала

Якщо ви дуже зайняті своїм бізнесом та / або технологіями, тоді вам потрібно найняти когось, щоб створити для вас сайт. Це так просто. Однак, якщо ви робили пошук в Інтернеті і відвідували сайти веб-сайту розробників, ви напевно стикалися з:

 •  ціни взагалі не вказані;
 •  ціни від сміховинно дешевих до шалено дорогих.

Хороша новина в тому, що ми засукали рукави і провели для вас дослідження щодо того, скільки коштує створення (або редизайн) веб-сайту для малого бізнесу в 2020 році. Для веб-дизайнерів, які вказали свої ціни, ми знайшли поточну ставку в 2020 році для створення сучасного професійного веб-сайту для малого бізнесу, як правило, 3000-6000 доларів, але може досягати 20000 доларів (або більше) в залежності від кількості сторінок на сайті . Тепер, коли ви приблизно уявляєте ціни, ось більш докладні фактори, що впливають на вартість сайту:

 1.   Обсяг сторінок. Допустимо, компанія з веб-розробки пропонує 10-сторінковий пакет веб-сайту за 3000 доларів, але вашому сайту потрібно 25 сторінок – скільки додатково це буде коштувати? Хороше практичне правило – додавати близько 100 доларів за сторінку. Для кожної сторінки понад те, що включено до стандартного веб-сайту пакет. У цьому прикладі додавання 15 сторінок (до 10 включених сторінок у стандартному пакеті сайту) коштуватиме 1500 доларів. Додайте цю суму до базової базової ціни 3000 доларів США, а переглянута сума 4500 доларів. Очевидно, кожна ситуація відрізнятиметься, але принаймні це дає вам розумний кошторис на основі загальноприйнятих цін у 2020 році.
 2.   Користувальницький макет сайту. Кожен веб-сайт починається з теми або шаблону. Ніхто більше не кодує сайт повністю з нуля. Це трудомістко та дорого. Шаблон або тема – це 50-60% шляху до фінішу, але попереду ще багато, налаштування та верстка, необхідні для того, щоб ваш сайт виглядав і функціонував так, як ви цього хочете. Чим більше налаштувань та доробок потрібно, тим більша вартість. Шаблони та теми є основними причинами, через які ви часто можете створити професійний веб-сайт для малого бізнесу діапазоном від 3000 до 6000 доларів замість 15000–20 000 доларів і більше.
 3.   Користувальницькі зображення та графіка. Незвичайні зображення та графіка можуть надати вам унікального вигляду, але за це доводиться платити. Вишукані візуальні ефекти часто вимагають спеціального програмного забезпечення для редагування та спеціаліста з індивідуального графічного дизайну.
 4.   Користувальницький логотип. Хоча це не обов’язково, індивідуальний логотип – гарний додаток до будь-якого сайту. Виготовлений на замовлення логотип піднімає фактор довіри/достовірності на сходинку вище. Щоб виглядати пристойно, професійно, розроблений логотип у 2020 році коштуватиме від 500 до 1000 доларів.
 5.   Користувальницьке програмування. Іноді можна знайти плагін WordPress що забезпечує саме ту функціональність, яка вам потрібна, прямо з коробки (наприклад, карусель зображень, калькулятор платежів і т.д.). В інших випадках, щоб змусити ваш сайт робити те, що ви хочете, потрібні значні спроби спроб / помилок та тестування. В ідеальному світі все буде працювати за принципом plug-and-play і відмінно працювати з першого разу, але таке буває рідко. Достатньо багато доробок і випробувань зазвичай потрібно, щоб усе працювало належним чином.
 6.   Кількість доопрацювань. Більшість веб-проектів починаються з початкового концептуального дизайну (на зразок чернетки), потім зазвичай буває 1 або 2 раунди перегляду дизайну, щоб отримати все якраз. Деякі дизайнери веб-сайтів пропонують до 3-5 раундів дизайну. Технічно дизайнер веб-сайтів може запропонувати кілька варіантів доопрацювання дизайну на власний розсуд. Але майте на увазі, що кожна ітерація дизайну підвищує загальну вартість проекту. У досвіді, 1-2 раундів доопрацювання дизайну більш ніж достатньо у 99% випадків.
 7.   Розробка контенту веб-сайту (наприклад, копірайтинг). Солідний, задумливий, переконливий контент – основа будь-якого хорошого веб-сайту. Якщо ви запускаєте новий сайт, але поки що не підготували контент, то природно він має бути в написанні заздалегідь. Якщо у вас є старий сайт, але його зміст недостатньо, він застарілий, то його потрібно буде доопрацювати, удосконалити… можливо, навіть ґрунтовно переписати. За минулі роки перешкода №1 для запуску сайту – це розробка контенту. Наші клієнти борються з цим, тому що це є трудомістким і складним. Ось чому кілька років тому ми почали пропонувати професійний копірайтинг, окрім послуг з дизайну та розробки веб-сайтів.

ВАРІАНТ 2: Спроба зробити це самостійно

Якщо у вас є базові уявлення про веб-технології, ви можете повністю створити власний веб-сайт. Сировина, яка вам знадобиться, не така вже й дорога:

 1.   Доменне ім’я: 10–12 доларів на рік для реєстрації нового домену. Існує мільйон реєстраторів на вибір.
 2.   Хостинг веб-сайтів. Вартість стандартного веб-сайту коливається від 100 доларів на рік.
 3.  SSL-сертифікат. Навіть якщо ви не плануєте продавати товари/послуги безпосередньо зі свого сайту, ви все одно захочете захистити свій сайт за допомогою протоколу HTTPS. Ви можете отримати сертифікат SSL лише за 10 доларів на рік. Деякі хостингові компанії тепер пропонують безкоштовний сертифікат SSL як стимул розмістити у них свій сайт.
 4.   Тема преміум-сайту 100-150 доларів. Є сотні немає, тобто тисячі тем на вибір. Деякі безкоштовні, деякі платні. Краще витратити кілька доларів і отримати якісну тему. Не заощаджуйте тут. Пізніше ви нам подякуйте. Ми експериментували з багатьма темами веб-сайтів протягом багатьох років і ті, які ми зараз використовуємо виключно як для наших власних сайтів, так і для наших клієнтів перевірені та стабільно виконують свої функції.
 5.   Преміум-плагіни 100-200 доларів. Як і у випадку із темами веб-сайтів, ви зазвичай отримаєте те, за що платите. Зробіть собі ласку і вкладіть кілька доларів і отримайте якісні плагіни. Так, є багато безкоштовних плагінів і багато з них дуже гарні. Але є також багато поганих плагінів, які працюють не так, як рекламуються, і будуть витрачати купу вашого часу. Тож будьте обережні.
 6.   Стокові фотографії. Якщо ви хороший фотограф або у вас вже є якісні зображення для вашого сайту, тоді все готово. Але шанси, що Вам потрібно буде купити кілька зображень, щоб трохи прикрасити свій сайт дуже високі. У більшості випадків ви можете отримати все, що вам потрібно (принаймні, на початковому етапі) за 50-200 доларів. Після цього ви просто купуєте те, що вам потрібно в міру розвитку вашого сайту.
 7.   Освіта 25-300 доларів. Якщо ви не працюєте над веб-сайтами кожен день, вам ймовірно, доведеться купити кілька книг або пройти онлайн-курсу або два, щоб вивчити Photoshop, мови кодування HTML / CSS і т. д., щоб вивчити одну або декілька областей веб-дизайну .

Очевидно, що основна вартість варіанта 2 – це час. Навіть для “простого” сайту не дивуйтеся, якщо на це у вас піде 20-40 годин. Виробляти щось гідної якості, яким можна пишатися, за умови, що ви вже трохи знайомі з тим, як створити веб-сайт. Якщо ви новачок у цьому, помножте отриманий час на 2 чи 3 рази. Створення сучасного, добре спроектованого веб-сайту потребує набагато більше часу, аніж більшість людей думає. Але якщо у вас зараз більше часу, ніж грошей і ви не будете вражені веб-технологіями, підхід варіант №2 це цілком життєздатний варіант.

Вартість оновлень, обслуговування та ліцензій для веб-сайту

Після запуску вашого веб-сайту вашу роботу не буде завершено. Як і при покупці будинку, вам потрібно буде вкласти час, сили та гроші, щоб підтримувати його. Наприклад, у вас буде річна плата за хостинг та обслуговування та можливо річні ліцензійні збори за преміум-плагіни та послуги. Швидше за все, ви купуватимете нові зображення в міру оновлення та розширення свого сайту. Ви можете додати співробітників або найняти фрілансерів, які допоможуть вам у створенні нового контенту або відео для посилення ваших маркетингових зусиль. Ваш сайт також вимагає постійного технічного обслуговування для встановлення оновлень та виправлення безпеки для основних файлів WordPress та плагінів WordPress для захисту сайту від злому. Так, навіть сайти малого бізнесу – мішені для хакерів. Якщо вам зручно виконувати ці оновлення самостійно, чудово. Але іноді регулярні оновлення ламають ваш сайт, тому вам потрібно знати, що робити, якщо це станеться. Вам також знадобиться автономна система резервного копіювання, щоб ваш сайт міг швидко відновлюватися у разі катастрофічної відмови обладнання або програмного забезпечення, або помилки користувача). Вибачте за тривогу, але ці речі справді трапляються. Якщо ви волієте не займатися брудними закулісними технічними обслуговуваннями вашого сайту, ви можете придбати план обслуговування сайту за 40–300 доларів на місяць в залежності від необхідних вам послуг. У міру зростання та розвитку вашого бізнесу вашому сайту може знадобитися більш складна функціональність. Якщо ви можете реалізувати ці технічні оновлення, чудово.

Дорогі помилки в дизайні та розробці веб-сайтів, яких слід уникати

 1.   Несправна технологія. Тема та плагіни, які ви використовуєте для створення свого сайту, має значення. Неякісне, неперевірене кодування може призвести до загроз безпеки, несумісності програмного забезпечення та нестабільності сайту. Дотримуйтесь перевірених, які постійно тестують та підтримують свою продукцію. Використовуйте цифрові компоненти преміум-класу, інакше ви можете постійно ремонтувати ваш сайт або гірше – перебудувати весь сайт з нуля.
 2.   Некомпетентні ідіоти. Остерігайтеся йолопів, які знають достатньо, щоб зробити їх небезпечними. Зробіть все можливе, щоб ретельно перевірити людей перед тим, як найняти їх.
 3.   Погана порада та інформація. Успіх вимагає часу, зусиль та наполегливості.

    За і проти: підхід до найму професіонала або самостійний підхід

Найм професіонала

ЗА:

 •   Не потрібно витрачати години, дні чи тижні, намагаючись вивчити технологію, необхідну для створення та експлуатації веб-сайту.
 •   Ви отримаєте сучасний професійний веб-сайт, яким пишатиметеся точно, представляючи вашу компанію та ваш бренд.
 •   Відвідувачі матимуть добрий досвід на всіх пристроях – настільних, планшет та мобільний телефон.
 •   Вони можуть допомогти вам керувати своїм сайтом після його запуску.
 •   Вони можуть покращити зміст вашого сайту.
 •   Вони можуть порекомендувати ідеї та допомогти уникнути можливих помилок.

МІНУСИ:

 •   Потрібні вкладення в кілька тисяч доларів (скоріше за все в діапазоні від 3 до 10 тисяч доларів), щоб створити новий сайт з нуля або змінити дизайн існуючого сайту.
 •   Якщо ви не знаєтеся на веб-технологіях, ви будете певною мірою залежати від дизайнера / розробника вашого сайту для керування вашим сайтом після його запуску.

Зроби сам

ЗА:

 • Якщо у вас зараз більше часу, ніж грошей, створіть свій сайт. Ви будете дешевше, ніж найм дизайнера/розробника.
 •   Ви можете використовувати конструктор веб-сайтів, наприклад Wix для запуску простого, пристойно виглядає сайт протягом дня-двох. Плани Wix зараз варіюються від 13 до 39 доларів на місяць.
 •   Без затримки. Будь-які зміни або поновлення вашого сайту після його запуску можна зробити миттєво.

МІНУСИ:

 • Якщо ви не в курсі поточних тенденцій у дизайні веб-сайтів, ваш веб-сайт може виглядати дилетантським та негативно вплинути на стан вашої компанії.
 •  Створення веб-сайту може здатися грандіозним завданням, тому цю звичайну справу відкладають на кілька тижнів або місяців. Якщо огида до розробки вашого сайту досить велика, то ваш сайт може взагалі ніколи не бути готовим.
 •  Це займає неймовірно багато часу. Можливо вам доведеться витратити 2-4 години або більше досліджень, як змусити щось працювати на вашому сайті, коли досвідчений дизайнер / розробник веб-сайтів може це зробити за 5-10 хвилин.

Швидкий шлях до створення чудового веб-сайту – найняти когось. Створити сучасний, професійний веб-сайт, який приваблює потенційних клієнтів та сприяє продажам вашого бізнесу набагато складніше та забирає багато часу, ніж думає більшість людей. Якщо коштів зараз мало, і підхід №2 до створення вашого веб-сайту компанії – ваш єдиний варіант, тоді просто зробіть все, що у ваших силах. Однак, якщо ви можете собі це дозволити, найміть досвідченого веб-майстра. Дизайнер / розробник для створення (або редизайну) вашого сайту заощадить купу часу, грошей і головного болю – і готовий продукт буде краще, ніж ви могли б зробити самостійно. З цієї ж причини ми з радістю платимо стоматологам, бухгалтерам, автомеханікам та покрівельним підрядникам за їхній досвід. Зазвичай вони можуть виконати роботу швидше, краще та дешевше, ніж ви могли б зробити самі. Скільки коштує створити свій сайт у результаті кожен для свого бізнесу визначає самостійно під потреби.