Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Як миттєво оновити свій сайт, використовуючи більш якісні зображення

Як миттєво оновити свій сайт, використовуючи якісніші зображення

Стурбовані тим, що ваш сайт виглядає трохи застарілим?

У такому разі найшвидший спосіб покращити візуальну привабливість вашого сайту (не витрачаючи купу часу та грошей) – це оновити зображення на вашому сайті.

Це цифровий еквівалент свіжого шару фарби.

Однак, працюючи з клієнтами протягом багатьох років, ми виявили, що є 2 прихованих перешкоди, які часто збивають з пантелику людей:

  1. Як саме ви вибираєте правильні зображення для свого магазин на opencart?
  2. Де ви берете зображення для свого сайту?

Давайте розберемося із цими двома проблемами, щоб ви могли почати прикрашати свій сайт. 😉

Як вибрати правильні зображення для вашого сайту

Найкраща спрямовуюча фраза, з якою ми коли-небудь стикалися, щоб допомогти вирішити, які зображення розмістити на веб-сайті laravel , – Це: «Люди повинні бачити те, що їм потрібно бачити».

Зробивши ще один крок уперед, вашим відвідувачам необхідно бачити зображення, які вони очікували побачити від успішних, надійних та впевнених у собі людей.

Ваші зображення високої роздільної здатності, чіткі та ясні? Чи вони в низькій роздільній здатності, зернисті і розмиті?

Чи ваші зображення на одному рівні з зображеннями деяких з головних конкурентів у вашій галузі? Або ваші зображення роблять вас схожим на маленького любителя (навіть якщо ваші продукти та послуги не гірші чи кращі, ніж у ваших конкурентів)?

Ваші зображення стратегічно посилюють історію, яку ви намагаєтесь розповісти текстом? Або ваші зображення виглядають дещо випадковими, начебто вони просто посідають місце, тому ваша сторінка складається не лише зі слів?

Перегляньте кожну сторінку свого сайту та проведіть інвентаризацію того, що у вас є. Зверніть увагу на свою початкову реакцію та зробіть необхідні оновлення.

3 поради щодо пошуку ідеальних зображень для вашого сайту:

  1. Викликайте емоції. Ключем до взаємодії з потенційними клієнтами є використання контенту, що викликає емоції. У вас набагато більше шансів зв’язатися з потенційним клієнтом та мотивувати його до дії, якщо ви зможете змусити його відчути біль, від якого він намагається піти, або приємний результат, якого він намагається досягти.
  2. Уявіть свою цільову аудиторію. Використовуйте зображення, які представляють цільову аудиторію, щоб потенційні клієнти могли легко визначити, чи підходите їм. Наприклад, якщо ви спеціалізуєтеся на дитячій стоматології, не прикрашайте свій сайт (wordpress розробка) фотографіями людей похилого віку.
  3. Не вигадуйте велосипед. Одне з найскладніших завдань – створювати ідеї з повітря. Набагато простіший підхід – вивчати та черпати натхнення на сайтах конкурентів. Якщо ви бачите щось, що вам подобається, спробуйте це змоделювати. Якщо ви бачите щось, що вам не подобається, робіть нотатки, щоб не повторити їхню помилку.

Де взяти зображення для вашого сайту

У вас є 3 варіанти:

  1. Купити їх.
  2. Робіть власні знімки за допомогою телефону або цифрової камери.
  3. Найняти професійного фотографа.

Давайте докладніше розглянемо кожен із цих варіантів.

Варіант 1. Купити стікові зображення

Купуйте стікові зображення в Інтернеті. Купівля стокових зображень для вашого WordPress веб-сайту – найшвидший і найпростіший варіант. Просто заплатіть невелику ліцензійну плату, і ви можете одразу завантажити свої зображення та почати їх використовувати.

Якість та вибір стічних зображень значно покращилися за останні 5 років, але є ще багато другорядних зображень. Так що будьте готові витратити кілька хвилин (можливо, навіть годину або більше) на перегляд зображень, щоб знайти ідеальне.

Стандартні зображення відмінно підходять, якщо вони не є дурними фотографами, які ви 100 разів бачили на інших сайтах або в телевізійних рекламних роликах.

Є безліч сайтів, на яких ви можете придбати безкоштовні стікові зображення для свого сайту. Але замість того, щоб витрачати свій час на список із 46 сайтів, які ви можете перевірити, ми використовуємо, наприклад:

BigStockPhoto.com
iStockPhoto.com

Будьте готові заплатити цілком розумні 5-15 доларів за безкоштовне зображення.

ПОРАДА ВІД ПРОФІ. При пошуку ідеального зображення на таких сайтах, як BigStockPhoto.com або iStockPhoto.com, іноді буває важко знайти правильну пошукову фразу, яка призведе до зображення, яке ви шукаєте. Коли це станеться, дозвольте Google допомогти вам. Алгоритм пошуку Google набагато потужніший, ніж функція пошуку на сайті зображень, тому що Google знає наміри шукача. Наприклад, якщо ви шукаєте стандартне зображення, яке може викликати довіру, просто введіть “довіру” в Google і перегляньте, які зображення з’являються. Швидше за все, ви отримаєте ідеї, про які раніше не замислювалися. Тепер ви можете повернутися на BigStockPhoto.com (якщо саме там ви отримуєте стокові зображення) та здійснити пошук за типом зображення, яке Google допоміг вам визначити.

УВАГА. Сайти зображень часто хочуть, щоб ви передплатили щомісячну передплату. Однак у більшості випадків щомісячна передплата є зайвою, тому що вам не знадобиться мільйон зображень. Тому ми рекомендуємо купувати на вибір ті зображення, які вам потрібні.

ВАЖЛИВО: Ніколи, ніколи не копіюйте зображення з Google або інших веб-сайтів, тому що ви ризикуєте порушити авторські права та можете отримати судовий позов.

Ось чому ми не витрачаємо час на безкоштовні сайти із зображеннями. Ви ніколи не знаєте, звідки взялися ці зображення, і ризикувати це не варто. Сьогодні можна придбати високоякісні зображення без ліцензійних відрахувань за такою доступною ціною, що я з радістю заплатіть символічну плату, щоб спокійно спати ночами.

Варіант 2: зробіть свої фотографії

Камери на смартфонах у наші дні просто чудові. Якщо у вас є цифрова дзеркальна камера навіть краще.

Один з найбільш важливих типів зображень, які потрібні кожному веб-сайту – це фотографії власника (власників) або співробітників.

Коли у вас є необроблені зображення, вам, можливо, доведеться трохи підправити їх. Нічого особливого – просто стандартні речі, такі як обрізка, зміна розміру та, можливо, невелике коригування кольору.

Ви можете використовувати традиційний фоторедактор, наприклад, Adobe Photoshop. Або можна використовувати онлайн-редактор зображень, наприклад Canva. Якщо ви не технічний спеціаліст (і вам наплювати на це), ви можете дуже недорого найняти когось на Fiverr, щоб він відредагував ваші зображення для вас.

Варіант 3: найняти професійного фотографа

Найміть професійного фотографа. Якщо фотографувати не ваше діло, тоді просто найміть професіонала.

У них не тільки буде відповідне обладнання, а й вони знатимуть, як ним користуватися. Більшість фотографів також пропонують редагування зображень та ретуш як частину своїх послуг.

Висновок

Виглядає важливо. Те, як ви себе уявляєте, має значення.

Люди справді судять про книгу з обкладинки.

Потенційні клієнти перевіряють вас в Інтернеті, і ваш веб-сайт є ключовою зупинкою на їхньому шляху.

Використовуйте на своєму веб-сайті зображення, які демонструють успіх та належать вам.

Коли люди довіряють і поважають вас, опір продажів знижується, ви можете вимагати більш високих гонорарів і передавати свої продукти та послуги людям, які дійсно їх потребують.