Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Найкращі сервіси для успішного неймінгу бізнесу в 2022

Шукаєте генератор назви компанії, який допоможе вам знайти помітну та ефективну назву для вашої компанії або веб-сайту на laravel?

Назва бізнесу – це те, з чим можуть зіткнутися багато підприємців. Коли справа доходить до вибору назви компанії, вам потрібно врахувати безліч речей, наприклад, чи є доменне ім’я для вашого бізнесу, наскільки воно брендове і багато іншого.

Нелегко розглядати все одразу. Саме тут у гру вступають генератори назв компаній. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово або нішу для вашого бізнес-домену, і генератор імен покаже вам велику кількість відповідних пропозицій.

Ми розповімо про вісім наших улюблених інструментів, і всі вони безкоштовні.

 1. NameSnack
 2. Генератор бізнес-імен Wix
 3. Zyro
 4. Brandroot
 5. FreshBooks
 6. Генератор назв блогів Themeisle
 7. Генератор назви компанії Shopify

1. NameSnack

NameSnack – це популярний генератор бізнес-назв для магазин на опенкарт, який дозволяє вам безкоштовно вибрати брендове доменне ім’я

По-перше, інструмент підтримується потужним штучним інтелектом, який виявляє унікальні імена обраної галузі. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово, яке найкраще представляє вашу нішу.

Виконавши перший крок, ви побачите список назв компаній. У вас не буде багато фільтрів (наприклад, галузевих назв), але ви все одно будуть деякі цікаві варіанти.

Ви також зможете дізнатися, чи є доменне ім’я .com.

NameSnack доступний англійською, іспанською та італійською мовами.

2. Генератор назви компанії Wix

На другому місці в нашому списку найкращих генераторів назв компаній стоїть безкоштовний інструмент від Wix, популярного конструктора веб-сайтів.

Wix вже популярний завдяки технології ADI, яка допомагає вам створити бізнес-сайт на автопілоті.

Говорячи про генератор бізнес-назв Wix, він покаже вам багато класних імен. Просто введіть одне або два слова, які ви хочете використати в назві своєї компанії, і це створить найвпізнаванішу назву.

Крім назв ключових слів, ви також можете отримати галузеві імена, ввівши галузеву назву в інструмент. Ви також можете відзначити свої улюблені імена більш ніж 100 варіантів і перейти до трьох перших імен, які можуть вам підійти.

На відміну від NameSnack, Wix покаже вам кілька доменних розширень, включаючи .com, .org, .net та інші TLD. Ви можете відразу розпочати створення свого сайту Wix після вибору правильного бренду. Або ви можете просто вибрати ім’я та використовувати його в іншому місці.

3. Zyro

Третій вибір у нашому списку – Zyro, один із найдешевших конструкторів веб-сайтів для малого та середнього бізнесу.

Їхній штучний інтелект працює трохи інакше, ніж більшість генераторів назв компаній. Ви можете ввести кілька ключових слів у генератор назви компанії Zyro, розділити їх комами та натиснути кнопку «Створити».

Список назв Zyro включає варіанти, які як брендові, так і унікальні. Ще одна маленька особливість, яка подобається Zyro, полягає в тому, що ви можете скопіювати будь-яке ім’я, яке вам подобається, всього одним клацанням миші.

4. BrandRoot

Як випливає з назви, Brandroot – це створення бренду. Провайдер фірмової назви Brandroot підійде тим, хто хоче купити якісний домен преміум-класу. Після введення ключового слова з’явиться список торгових марок, які можна придбати.

Хоча торгові марки будуть коштувати вам дорожче, ніж звичайні, шанси на успіх значно зростуть (оскільки ці імена більш запам’ятовуються).

Ви також можете відзначити імена, які вам подобаються чи не подобаються. Потім, коли наприкінці ви натиснете кнопку «Сгенерувати нові імена», Брандрут імпровізує пропозиції та запропонує вам найбільш підходящі імена.

Ви можете отримати елегантне ім’я або можете надихнути назву компанії на основі ключових слів.

5. FreshBooks

FreshBooks – це інструмент хмарного обліку для малого бізнесу, який також пропонує безкоштовний інструмент брендингу.

Генератор назви компанії FreshBooks запускає процес, пропонуючи вам вибрати галузь. Ви можете вибрати варіант із наступного списку галузей:

 • Креатив та маркетинг
 • Юридичні послуги та бізнес-консалтинг
 • Торгівля та побутові послуги
 • Інформаційні технології
 • Після цього ви можете вибрати для свого бізнесу ключове слово з одного слова, і ви побачите набір із двох-трьох слів, що пропонуються для назви бренду.

6. Генератор назв блогів ThemeIsle

Тематичний бізнес-генератор
Хоча ThemeIsle відомий своїми приголомшливими бізнес-темами (наприклад, Neve), генератор імен для блогів також набирає обертів.

Хоча ми називаємо це генератором імен блогів, ви також можете використовувати його для бізнес-сайтів або чогось ще.

Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово для вашої ніші, і ви побачите деякі з найцікавіших назв компаній, доступних для реєстрації. Після цього натисніть кнопку «Переглянути подробиці», і ви будете перенаправлені на хостинг із безкоштовним доменним ім’ям.

Як альтернатива система AI також пропонує преміальні імена, але набагато дешевше, ніж Brandroot або інші послуги преміум-домена. Ви можете отримати шановне доменне ім’я з одного слова лише за 300 доларів.

7. Генератор назви компанії Shopify

Shopify – друга за популярністю платформа електронної комерції, що трохи поступається WooCommerce. Він пропонує безліч безкоштовних інструментів для електронної комерції, одним із яких є генератор назви компанії Shopify.

Компанія стверджує, що пропонує створення десятисекундної назви компанії. Таким чином, вам не доведеться чекати кілька хвилин після введення запиту у поле пошуку. Генератор імен покаже вам кілька назв компаній (переважно з двох слів) на декількох сторінках.

Як тільки ви знайдете ім’я, яке вам подобається, ви можете почати будувати магазин електронної комерції на його основі лише за кілька кліків.

Що робити після того, як ви знайшли назву компанії?

Генератори бізнес-назв дозволяють легко знаходити високоякісні імена, які можуть зростати як успішний бренд. Ви можете вибрати доменне ім’я на основі ключових слів або ім’я на основі бренду, обидва з яких мають переваги.

Як тільки ви виберете назву компанії, ви будете готові відкрити веб-сайт для просування свого бізнесу. А скільки коштує створення сайту читайте у нашій статті.