Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації
Слава Україні, слава нації і пиздець расийськой федерації

Що таке веб-дизайн?

Веб-дизайн – це процес планування, концептуалізації та розміщення контенту в Інтернеті. Сьогодні дизайн веб-сайту на laravel виходить за рамки естетики і включає загальну функціональність веб-сайту. Веб-дизайн також включає веб-додатки, мобільні програми та дизайн інтерфейсу користувача.

Чи знаєте ви, що веб-дизайн може мати великий вплив на роботу в пошукових системах, таких як Google? Ця стаття дасть вам корисне уявлення про те, як створити веб-сайт, який не тільки добре виглядає, але й правильно функціонує та займає високі позиції у пошуку.

Є два основні способи створення веб-сайту: за допомогою настільного додатка або за допомогою конструктора веб-сайтів. Інструмент, який ви вирішите використовувати, сильно відрізнятиметься в залежності від розміру вашої команди, вашого бюджету, типу сайту, який ви хочете створити, і його технічних вимог. Скільки коштує створити свій сайт?

1. Настільні програми

Настільні програми вимагають, щоб дизайнери створили свій дизайн і відправили до веб агентство його команді розробників, яка потім може перетворити дизайн на код. Найпопулярнішими настільними програмами для створення веб-сайтів є Photoshop та Sketch.

Як правило, це стандарт для великих та/або складних веб-сайтів, оскільки він дозволяє дизайнеру зосередитись на загальному зовнішньому вигляді, а всі технічні проблеми передаються команді розробників. На жаль, цей процес може бути дорогим і трудомістким, оскільки потрібна безліч ресурсів, наборів навичок та членів команди.

Щоб уникнути залучення розробника, корисно використовувати конструктор веб-сайтів для створення веб-сайту з меншими технічними вимогами.

2. Конструктори веб-сайтів

Сьогодні на ринку існує безліч конструкторів веб-сайтів, які пропонують широкий спектр функцій та послуг. Wix, Squarespace, Webflow і PageCloud – це лише кілька прикладів популярних конструкторів веб-сайтів, які відрізняються за можливостями дизайну, параметрами шаблонів, ціною та загальним досвідом редагування. Обов’язково проведіть дослідження, поекспериментуйте із безкоштовними пробними версіями та визначте, яка платформа найкраще відповідає потребам вашого сайту.

Конструктори веб-сайтів створюють адаптивні веб-сайти, які пропонують різноманітні можливості створення. Ці концепції будуть розглянуті детальніше нижче, щоб ви могли краще зрозуміти, які конструктори підійдуть вам. Якщо ви не вмієте кодувати, важливо ознайомитися зі свободами та обмеженнями різних інструментів дизайну веб-сайтів. Наприклад, хоча WordPress – найбільш використовується платформа для веб-сайтів, вона не користується популярністю у візуальних дизайнерів через обмежені можливості налаштування.

Перш ніж розпочати створення веб-сайту, визначте потреби свого веб-сайту: ви створюєте фотогалерею? Як часто ви оновлюватимете свій сайт? Вам потрібна контактна форма? Виберіть конструктор веб-сайтів, який допоможе вам ефективно досягти цих цілей.

Елементи веб-дизайну

При розробці веб-сайту важливо враховувати як зовнішній вигляд, так і функціональність. Інтеграція цих елементів максимізує загальну зручність використання та продуктивність сайту. Зручність використання вашого сайту включає такі елементи, як зручний для навігації інтерфейс, правильне використання графіки та зображень, добре написаний та добре розміщений текст та колірну схему. Ефективність вашого сайту пов’язана з його швидкістю, рейтингом, можливістю пошуку та здатністю охопити вашу аудиторію.

Візуальні елементи

По суті, зовнішній вигляд вашого сайту і текст йдуть пліч-о-пліч. Важливо, щоб автори та дизайнери контенту працювали разом, щоб створити цілісний дизайн із збалансованими елементами. Зосередьтеся на створенні фрагментів тексту (використовуючи текстові блоки), щоб доповнити вашу графіку та зображення.

Шрифти

Виберіть шрифт, який відповідає вашому загальному дизайну. Шрифт повинен поєднуватися з вашою колірною схемою, графікою, зображеннями та посилювати загальний тон вашого сайту. Такі інструменти, як Font Combinator Canva можуть допомогти вам знайти ідеальний варіант для вашого шрифту. Інструменти веб-дизайну, такі як PageCloud, навіть включають до своїх програм численні поєднання шрифтів.

Коліри

Кольори – один із найважливіших елементів, які слід враховувати при розробці веб-сайту. Майте на увазі, що існує безліч неправильних уявлень про психологію кольору, і набагато важливіше зосередитися на кольорах, які доповнюють загальний дизайн та тон вашого веб-сайту. Поєднайте колірну схему з вашим брендом та повідомленнями, які ви хочете донести.

Макет

Те, як ви вирішите розмістити свій контент, матиме величезний вплив як на зручність використання, так і на функціональність вашого сайту. Немає жодних конкретних правил, які потрібно дотримуватися при виборі макета, однак є кілька основних принципів, які слід враховувати. Обов’язково враховуйте потреби вашої цільової аудиторії та уникайте надмірно стимулюючого макета, який може відволікати від повідомлень, які ви хочете передати.

Форми

Використання графічних елементів у веб-дизайні допомагає легко інтегрувати текст та зображення та допомагає покращити зовнішній вигляд сайту. Поєднання красивих кольорів та форм може допомогти привернути увагу відвідувачів вашого сайту та зробити свій внесок у загальний потік вашого сайту.

Інтервал

Інтервал – ключовий елемент для створення візуально приємних та зручних для навігації веб-сайтів. Кожен елемент вашого дизайну так чи інакше включатиме інтервал. Правильне використання пробілів має вирішальне значення для створення дизайну, в якому ідеально поєднуються текст, фотографії та графіка. Збереження однаковості інтервалів може допомогти вашим користувачам легко переміщатися по вашому сайту. Концепція пробілів безперечно є пріоритетом сучасних веб-дизайнерів.

Зображення та піктограми

Дивовижний дизайн може передати великий обсяг інформації лише за кілька секунд. Це стало можливим завдяки використанню потужних зображень та значків. Виберіть зображення та піктограми, які підтримують та підсилюють повідомлення. Швидкий пошук у Google стільникових зображень і значків згенерує тисячі варіантів.

Відео

Інтеграція відео до веб-дизайну стає все більш популярною серед дизайнерів. Під час правильного використання відео можуть допомогти користувачам сприйняти або зрозуміти повідомлення, яке неможливо надіслати за допомогою тексту або зображення. Майте на увазі, що, як і при включенні екрана телевізора в ресторані, очі відвідувачів будуть залучати зображення, що рухаються. Переконайтеся, що ваші відео не конкурують з іншими важливими елементами та не відволікають від них.

Функціональні елементи

Функціональні елементи необхідно враховувати під час розробки вашого веб-сайту. Правильно працюючий веб-сайт має вирішальне значення для високого рейтингу в пошукових системах та надання вашим користувачам найкращого досвіду.

Навігація

Навігація на вашому веб-сайті – один з основних елементів, що визначають, чи правильно він працює. Залежно від вашої аудиторії, ваша навігація може служити декільком цілям: допомагаючи відвідувачам вперше дізнатися, що пропонує ваш сайт, надаючи легкий доступ до ваших сторінок для відвідувачів, що повернулися, і покращуючи загальне враження кожного відвідувача. Ознайомтеся з цими передовими методами, щоб отримати додаткові поради щодо навігації.

Взаємодія з користувачем

У відвідувачів вашого сайту є кілька способів взаємодії з вашим сайтом залежно від їхнього пристрою (прокручування, клацання, введення тексту тощо). Найкращі дизайни веб-сайтів полегшують ці взаємодії, щоб у користувача було відчуття, що вони всі під контролем.

Анімації

Існує безліч методів веб-анімації, які можуть допомогти вашому дизайну привернути увагу відвідувачів та дозволити відвідувачам взаємодіяти з вашим сайтом, залишаючи відгуки. Наприклад, додавання кнопок або форм “Подобається” може зацікавити відвідувачів вашого сайту. Якщо ви новачок у веб-дизайні, ми рекомендуємо зберігати простоту анімації, щоб уникнути втручання розробника.

Швидкість

Ніхто не любить повільного сайту. Необхідність чекати на завантаження сторінки більше кількох секунд може швидко перешкодити відвідувачу залишитися на вашому сайті або повернутися на нього. Незалежно від того, наскільки красивим, якщо ваш сайт не завантажується швидко, він не буде добре працювати у пошуку (тобто не займатиме високі позиції в Google).

Найкращі конструктори сайтів зазвичай стискають ваш контент для прискорення завантаження, проте немає жодних гарантій. Обов’язково досліджуйте які конструктори сайтів найкраще підходять для контенту, який у вас буде на вашому сайті. Наприклад, PageCloud оптимізує ваші зображення, щоб забезпечити швидке завантаження сайтів з великими та/або декількома фотографіями.

Структура сайту

Структура веб-сайту відіграє важливу роль як у досвіді користувача (UX), так і в пошуковій оптимізації (SEO). Користувачі повинні мати можливість легко переміщатися на вашому веб-сайті без будь-яких структурних проблем. Якщо користувачі губляться, намагаючись переміщатися на вашому сайті, швидше за все, «сканери» теж. Сканер (або бот) – це автоматизована програма, яка виконує пошук на вашому веб-сайті і може визначити його функціональність. Погана навігація може призвести до погіршення користувальницького досвіду та погіршення рейтингу сайту.

Кросбраузерність та сумісність з різними пристроями

Відмінний дизайн має виглядати бездоганно на всіх пристроях та браузерах (так, навіть в Internet Explorer). Якщо ви створюєте свій сайт з нуля, ми рекомендуємо використовувати інструмент крос-браузерного тестування, щоб зробити цей стомлюючий процес швидшим та ефективнішим. З іншого боку, якщо ви використовуєте платформу для створення веб-сайтів, крос-браузерне тестування зазвичай перебирає команда розробників компанії, що дозволяє вам зосередитися на дизайні.

Типи дизайну веб-сайтів

Розуміння плюсів та мінусів адаптивних та чуйних веб-сайтів допоможе вам визначити, який конструктор сайтів найкраще підійде для вашого дизайну.

Ви можете зустріти в Інтернеті статті, в яких розповідається про безліч різних стилів дизайну веб-сайтів (фіксованих, статичних, плавних тощо). Однак у сучасному світі, орієнтованому на мобільні пристрої, є лише два стилі веб-сайту, які потрібно використовувати для правильного проектування веб-сайту.

Адаптивні сайти

В адаптивному веб-дизайні використовуються дві або більше версій веб-сайту, налаштованих для певних розмірів екрана. Адаптивні веб-сайти можна розділити на дві основні категорії, залежно від того, як сайт визначає, який розмір необхідно відображати:

1. Адаптується до типу пристрою

Коли ваш браузер підключається до веб-сайту, HTTP-запит буде включати поле під назвою «user-agent», яке інформуватиме сервер про тип пристрою, який намагається переглянути сторінку. Адаптивний веб-сайт знатиме, яку версію сайту відображатиме залежно від того, який пристрій намагається отримати його (наприклад, настільний комп’ютер, мобільний телефон, планшет). Проблеми виникнуть, якщо ви зменшите розмір вікна браузера на робочому столі, тому що сторінка, як і раніше, відображатиме «настільну версію», а не зменшуватиметься до нового розміру.

2. Адаптується до ширини браузера.

Замість використання агента користувача веб-сайт використовує медіа-запити (функція CSS, яка дозволяє веб-сторінці адаптуватися до різних розмірів екрану) і точки зупинки (певні розміри ширини) для перемикання між версіями. Таким чином, замість настільної, планшетної та мобільної версії у вас будуть версії з шириною 1080 пікселів, 768 пікселів та 480 пікселів. Це забезпечує більшу гнучкість при розробці та кращий досвід перегляду, оскільки ваш веб-сайт адаптуватиметься залежно від ширини екрану.

Адаптивні конструктори сайтів

Wix і PageCloud, можливо, є двома найкращими візуальними конструкторами веб-сайтів на ринку сьогодні. Обидва використовують адаптивний підхід, що означає, що їх можливості перетягування та WYSIWYG не мають собі рівних. Ви можете побудувати будь-що, не написавши жодного рядка коду.

Wix існує з 2006 року і з того часу розробив широкий спектр функцій та шаблонів для задоволення практично будь-яких потреб бізнесу. Сьогодні це вважається одним із найпростіших інструментів для початківців.

Wix існує з 2006 року і з того часу розробив широкий спектр функцій та шаблонів для задоволення практично будь-яких потреб бізнесу. Сьогодні це вважається одним із найпростіших інструментів для початківців.

Хоча в цій категорії важко вибрати переможця, слід пам’ятати про кілька речей:

  1. Якщо ви шукаєте інтерфейс, що максимально настроюється, виберіть PageCloud.
  2. Якщо ви шукаєте щось дійсно просте і у вас мало досвіду в дизайні, виберіть Wix.
  3. Якщо ви хочете працювати з розробником, виберіть PageCloud.
  4. Якщо потрібно багато варіантів шаблону, виберіть Wix.
  5. Якщо вам подобаються ярлики та можливості, характерні для настільних видавничих додатків, виберіть PageCloud.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам краще зрозуміти основи веб-дизайну. Щоб зробити огляд, погляньмо на деякі ключові елементи у створенні красивого та функціонального веб-сайту:

  1. Користувач завжди на першому місці: досвід користувача повинен бути в основу вашого дизайну, оскільки саме користувачі будуть визначати, чи варто відвідувати ваш сайт.
  2. Виберіть найкращий конструктор веб-сайтів для ваших потреб: запитайте себе, які будуть основні функції вашого веб-сайту, та виберіть конструктор веб-сайтів, який забезпечить виконання цих вимог.
  3. Баланс візуальних елементів: важливо підтримувати баланс між текстом, графікою, мультимедіа та колірною схемою, щоб уникнути надмірної стимуляції веб-сайту, яка відволікає від повідомлень, які ви намагаєтеся передати.

Тепер, коли ви освоїли основи дизайну веб-сайтів, обов’язково ознайомтеся з іншими статтями, щоб дізнатися більше про типи конструкторів веб-сайтів, тенденції дизайну, елементи дизайну та багато іншого.